Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Filmowe spotkanie z młodymi twórcami. Studio Munka w TVN Fabuła
Studio Munka 
Nie przegapcie okazji do wyjątkowego spotkania z młodymi twórcami. Na naszej antenie rozmowy Grażyny Torbickiej oraz filmy krótkometrażowe ze Studia Munka.

Na początku lutego na naszej antenie wyjątkowa okazji, by zobaczyć niesamowite krótkometrażowe produkcje, które zostały dostrzeżone na festiwalach. W ciągu dnia zapraszamy na rozmowę Grażyny Torbickiej z interesującymi gośćmi, m.in. Piotr Domalewski, Justyna Wasilewska i Magnus von Horn. Po wieczornym filmie produkcje ze Studio Munka. Nie przegapcie!

"60 kilo niczego", reż. Piotr Domalewski
"60 kilo niczego", reż. Piotr Domalewski
Zimny poranek w odkrywkowej kopalni kruszców. Krzysztof zaczyna swój pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika. Żeby przetrwać w środowisku pracowników fizycznych, do którego wyraźnie nie pasuje, zamierza trzymać dyscyplinę twardą ręką. Jednak nieoczekiwany wypadek, którego ofiarą staje się jeden z pracowników, wystawi zasady moralne Krzysztofa na ostateczną próbę. Bohater zrozumie, że łatwo być stanowczym w sprzyjających okolicznościach, jednak trudno przeciwstawić się złu, kiedy konsekwencje mogą być dla nas dramatyczne.

Emisja: piątek, 5 lutego 22:25

"Jerry", reż. Roman Przylipiak
"Jerry", reż. Roman Przylipiak

Napiętnowany przez otoczenie oszust, obdarzony niezwykłym darem – główny bohater filmu jest postacią niejednoznaczną. Niektórym pomaga, inni twierdzą, że jest śmiertelnie niebezpieczny. On sam, zmęczony dotychczasowym życiem – nagle otrzymuje dar, który przychodzi do niego pod postacią… psa. Czy w niego uwierzy i czy uwierzy mu małomiasteczkowa społeczność? Czy potrzebny jest prawdziwy cud by uwierzyć w uzdrawianie i nadprzyrodzone moce?

Emisja: sobota, 6 lutego 22:15

Ondyna
Ondyna
Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Gdy śmiertelnik zapadł w sen, zapomniał o oddechu i zmarł. Istnieje też rzadka, nieuleczalna choroba, zwana Klątwą Ondyny.

Cezary (22) nadal mieszka z matką (50) i jest zakochany w Emilii (20), wokalistce rockowej. Skrywa także mroczną tajemnicę. Pewnego dnia cała trójka musi  stawić czoła mitycznej Ondynie i jej klątwie.

Emisja: niedziela, 7 lutego 22:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Weekend z Sherlockiem Holmesem!
Następny artykuł:

Weekend z Sherlockiem Holmesem!

tvnpix