Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Czas na wyjątkowe spotkanie z Mad Maksem!
Maraton z Mad Maksem 
Max, policjant drogówki, naraża się gangowi motocyklowemu. Gdy bandyci zaczynają prześladować jego rodzinę, wypowiada im walkę na śmierć i życie.

Mad MaxMad Max
Nieokreślona przyszłość. Max Rockatansky prywatnie jest czułym mężem i kochającym ojcem, poza domem jednak zmienia się w pozbawionego skrupułów brutalnego gliniarza, egzekwującego prawo na australijskich szosach. Max, czując się rozdarty między domem a wyniszczającą pracą, nosi się z zamiarem porzucenia zawodu. Któregoś dnia, w czasie pościgu nieumyślnie doprowadza do śmierci lidera gangu motocyklowego, Nocnego Jeźdźca. Przypadkowa śmierć staje się pierwszym ogniwem łańcucha wypadków, które zburzą spokój miasta, a także samego bohatera.

12 listopada, 20:00

Mad Max 2Mad Max 2
Były policjant Max przemierza wyludnioną Australię w poszukiwaniu choćby jednego miejsca, gdzie jeszcze produkuje się paliwo. W trakcie swej wędrówki poznaje pilota - Kapitana, który twierdzi, że wie, gdzie takie miejsce się znajduje. Wspólnie z nim Max dociera do miasteczka położonego w pobliżu niewielkiej rafinerii. Okazuje się, że to miejsce bywa celem częstych ataków bandy bezwzględnych rabusiów dowodzonych przez muskularnego i podłego Humungusa (Kjell Nilsson). Max i kapitan postanawiają zostać w miasteczku, by pomóc jego mieszkańcom w zorganizowaniu obrony rafinerii. Gdy paliwo i tak zostaje skradzione, Max obiecuje mieszkańcom, że w zamian za taką ilość paliwa, jaką sam zdoła udźwignąć, pomoże im odzyskać skradzione cysterny z benzyną. Max i mieszkańcy miasteczka dobijają targu, on wyrusza by odzyskać paliwo.

13 listopada, 20:00

Mad Max pod Kopułą GromuMad Max pod Kopułą Gromu

Po wojnie nuklearnej świat wygląda jak pustynia. Max (Mel Gibson) zostaje obrabowany i udaje się do najbliższego miasta, żeby uzupełnić swoje zapasy. Tam podstępna władczyni, Entity (Tina Turner), wciąga go w spisek, mający na celu pokonanie Master Blastera (Paul Larsson). Max zmuszony jest do stoczenia pojedynku w Świątyni Gromu, a następnie zostaje wygnany z miasta. Na pustyni spotyka osadę dzieci, które biorą go za znanego z wyroczni mężczyznę.

14 listopada, 20:00

Mad Max: Na drodze gniewuMad Max: Na drodze gniewu
Max Rockatansky ( Tom Hardy), prześladowany przez swoją mroczną przeszłość, zaczyna wierzyć, że najlepszym sposobem na przetrwanie jest samotność. Wbrew własnej woli zostaje jednak wplątany w ucieczkę przez pustkowia Wasteland wraz z ekscentryczną grupą pod dowództwem Furiosy (Charlize Theron). Razem uciekają przed pościgiem, na czele którego stoi tyran Joe, władca Cytadeli, pragnący odzyskać coś niezwykle dla siebie wartościowego.

15 listopada, 20:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Andrzej Sołtysik PRZED EMISJĄ W TV: "Tully" przekracza granice?
Następny artykuł:

Andrzej Sołtysik PRZED EMISJĄ W TV: "Tully" przekracza granice?

tvnpix