Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Polska oczami Rafała Zawieruchy
Polska filmowa 
Rafał Zawierucha zabiera widzów w swoim autorskim programie do miejsc, gdzie powstawały najważniejsze polskie filmy. Wybierzcie się w fascynującą wędrówkę po kinowych rejonach w Polsce.

Rafał Zawierucha zabiera widzów do znanych lub mniej znanych rejonów Polski, gdzie zostały nakręcone sceny filmów, które na stałe zapisały się znacząco w historii polskiej, ale także zagranicznej kinematografii.

Wędrówki szlakiem filmów obejmą cały obszar Polski. Prowadzący odwiedzi znane regiony turystyczne, jak i te, które nie zostały do końca odkryte. To idealny przewodnik po naszym kraju dla miłośników X Muzy. Będziecie mogli odwiedzić miejsca, które w różnych produkcjach filmowych wiernie "grały siebie", jak i te, które dla potrzeb opowiadania filmowego zmieniały się w inne lokacje, krainy a nawet państwa.

W programie pojawią się wyjątkowi goście, którzy oprowadzają po filmowych miejscach, wspominają swoje przygody na planie i przytaczają zabawne anegdotki. "Polska filmowa" na pewno zaskoczy niejednego wielbiciela kinematografii i nie tylko. A do tego zachęci was do wybrania się w podróż do pięknych i ciekawych miejsc w Polsce.

Szkoła filmowa: Wzruszenie po zobaczeniu filmu Żurek
Następny artykuł:

Szkoła filmowa: Wzruszenie po zobaczeniu filmu Żurek

tvnpix