Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Ania Wendzikowska o "Pasji" i KINO 2021. NOWE HISTORIE
Anna Wendzikowska o filmie "Pasja" i festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE 
Film Pasja w reżyserii Mela Gibsona to jeden z najchętniej oglądanych filmów na świecie. Dlaczego warto po niego sięgnąć? Zobaczcie materiał!

Anna Wendzikowska była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o fenomenie "Pasji" Mela Gibsona. Nie zabrakło ciekawostek z planu, kilku faktów z reżysera, a także rozmowy o nadchodzącym festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE - Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny.

WYSYŁAJCIE SWOJE ZGŁOSZENIA > > >

"Pasja" - dlaczego warto obejrzeć?

Mel Gibson bardzo mocno zaangażował się w tej projekt i przez lata starał się, aby produkcja "Pasji" doszła do skutku. Wielkie wytwórnie w Hollywood nie były przekonane do tego filmu. Obawiano się, że reżyser chce zrealizować produkcję w różnych językach. Napisy w amerykańskich filmach nie są czymś szczególnie pożądanym.

- Katolicy uważali, że obraz będzie obrazoburczy. Co ciekawe, później, kiedy film już powstał i został zaakceptowany przez różne środowiska religijne, pojawiły się zarzuty, że obraz jest zbyt brutalny i do tego antysemicki - mówiła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie cały materiał!

KINO 2021. NOWE HISTORIEKINO 2021. NOWE HISTORIE

KINO 2021. NOWE HISTORIE to już druga edycja Festiwalu, który powstał w odpowiedzi na ciężką dla twórców sytuację izolacji. W poprzednim konkursie udział wzięło aż 140 nadesłanych projektów, a wyróżnione prace obejrzało łącznie blisko 3 miliony widzów. 15 marca rusza nabór do tegorocznej edycji, który potrwa do 12 kwietnia. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą platformy TVN Discovery Talents.

KINO 2021. NOWE HISTORIE - zgłoś się!
KINO 2021. NOWE HISTORIE - zgłoś się!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Poznaj jury KINO 2021. NOWE HISTORIE- Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny
Następny artykuł:

Poznaj jury KINO 2021. NOWE HISTORIE- Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny

tvnpix