15. LGBT+ Film Festival Poland 2024 od 5 kwietnia z jubileuszową edycją

LGBT+ Film Festival Poland od 5 kwietnia
Jubileuszowa, 15. edycja już od 5 kwietnia w Warszawie i kolejno w wybranych kinach w całej Polsce! Święto queerowego kina, spektakularna scena z wydarzeniami towarzyszącymi, wyjątkowi goście i niepowtarzalna atmosfera.

LGBT+ Film Festival Poland - wyjątkowy queerowy festiwal

Przez czternaście lat istnienia, LGBT+ Film Festival Poland wypracował status, markę i prestiż największego festiwalu o tej tematyce w Europie Centralnej i Wschodniej. W tym roku czas na Jubileusz!

Na widzów czeka ponad 100 projekcji filmów fabularnych, krótkometrażowych i dokumentalnych, a także szereg wydarzeń towarzyszących: scena artystyczna, debaty, spotkania z twórcami oraz warsztaty.

LGBTQ+ Film Festival
LGBTQ+ Film Festival
 15 lat obecności na kinowych ekranach to nasz wspólny sukces, będziemy go jak zawsze świętować w wyjątkowym stylu
- mówią organizatorzy

W dniach 5-13 kwietnia 2024 w warszawskiej Kinotece oraz kolejno w innych miastach w Polsce (Poznań, Wrocław, Kraków, Konin, Łódź, Szczecin, Gdańsk) w Sieci Kin Studyjnych oraz w wersji online zobaczymy produkcje zaangażowane w sprawy, które dotyczą nie tylko społeczności LGBT+, ale nas wszystkich!

www.LGBTfestival.pl

LGBT+ Film Festival - lista kin

  • ◾ 5-13 kwietnia / Warszawa – Kinoteka/PKiN ◾ 12-18 kwietnia / Wrocław – Kino Nowe Horyzonty ◾ 12-18 kwietnia / Łódź – Kino-Galeria Charlie ◾ 12-18 kwietnia / Szczecin – Kino Zamek ◾ 12-18 kwietnia / Kraków – Kino Pod Baranami ◾ 12-14 kwietnia / Konin – Kino Kameralne/CKiS ◾ 13-16 kwietnia / Gdańsk – Kino/IKM ◾ 18-30 kwietnia / Online – Outfilm.pl ◾ 6-12 maja / Poznań – Kino Pałacowe/CKZ

    Przeczytaj także:

    Autor: informacja prasowa

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości