Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Niewinna intryga

  Życie Blanki jest w niebezpieczeństwie, Raquel rozkazuje El Tuerto zlikwidować dziewczynę. W związku z tymi wydarzeniami Adriano ostrzega Blancę, że musi sprawić, aby wszyscy uwierzyli, że zniknęła. Mężczyzna ostatecznie przyznaje się przed Blancą, że jest jego córką. Mariana odbiera Sofi ze szkoły. Gdy dowiaduje się o tym Eduardo, wpada w szał i zabrania dziewczynce wychodzić ze szkoły w towarzystwie Marianny. Kobieta nie siedzi z założonymi rękami, prosi Rafaela, żeby porwał Sofię. Adriano udaje się z wizytą do rezydencji Altamirów, pyta o Blancę. Zaskakuje wszystkich swoim przybyciem, informuje Raquel, że wie już, że Blanca jest jego córką.
 • Przerywnik kulturalny

  W programie Olivier Janiak w zabawny i ciekawy sposób rozmawia z ludźmi sceny, ekranu czy muzyki. „Przerywnik kulturalny” wypełniają przedstawione w ciekawej formie prywatne, szczere rozmowy dopełnione humorystycznymi elementami. Bohaterami będą przedstawiciele wszystkich pokoleń. A Olivier nie będzie stronił od nowych doświadczeń...
 • Kobra: Oddział specjalny

  Samochód do przewozu pieniędzy zostaje brutalnie zaatakowany na autostradzie. Zaskoczeni przez Bena i Semira napastnicy są zmuszeni do ucieczki. Jak się jednak wydaje, najpierw udaje im się ukraść z samochodu cenny diamentowy naszyjnik.
 • Agentka o stu twarzach 2

  Sydney i Jack stają twarzą w twarz z nowym dyrektorem SD-6 (Rutger Hauer), który zastępuje zaginionego Sloane’a, którego miejsce pobytu i zamiary są nieznane. W międzyczasie, zaczyna iskrzyć pomiędzy Francie i Willem. "Phase One"
 • Agentka o stu twarzach 2

  Sydney musi podjąć życiową decyzję dotyczącą jej przyszłości w agencji, podczas, gdy Sloane pojawia się ponownie i kontynuuje swoje obsesyjne poszukiwanie w celu złożenia tajemniczych artefaktów Rambaldi, przy niechętnej pomocy porwanego naukowca (Christian Slater). W międzyczasie, małżeństwo Dixona zostaje wystawione na próbę po tym, jak mówi żonie prawdę o swojej pracy, a ukończenie studiów podyplomowych Sydney jest zaprawione kroplą goryczy. "A Free Agent"
 • Chirurdzy II

  Cristina, Izzie i Meredith z zapałem zajmują się Shanem, mężczyzną w ciąży urojonej, którego przypadek fascynuje cały oddział. Pod wpływem młodego, bezdomnego pacjenta Alex postanawia popracować nad wyrażaniem uczuć do Izzie. "Something to Talk About"
 • Chirurdzy II

  Relacje zawodowe Dereka i Addison zostają wystawione na próbę, gdy w szpitalu pojawia się ich bliska znajoma. W ramach profilaktyki przed rakiem piersi i jajników kobieta chce poddać się radykalnej operacji. Tymczasem George nie rozumie, dlaczego pacjent ocalały po upadku z piątego piętra nie cieszy się, że przeżył. Starszy Pan musi podjąć trudną decyzję, gdy dowiaduje się, że jego żona wkrótce umrze. Cristina i Burke starają iść na „normalną” randkę. Dr Webber jest rozczarowany decyzją dr Bailey w sprawie stypendium, ale zmienia zdanie, gdy poznaje przyczynę. "Let It Be"
 • Na Wspólnej 2

  Kinga przypadkowo dowiaduje się od Izabeli, że Michał stracił pracę. Rozżalona nie może zrozumieć, dlaczego Michał jej o tym nie powiedział. Beata chce bliżej poznać Grzegorza. Ma nadzieję, że chłopak zaprosi ją do domu i pozna z rodzicami. Podczas zebrania udziałowców Michał próbuje zdemaskować Izabelę. Zarzuca jej, że za plecami zarządu podpisuje umowy i planuje wymianę pracowników. Gabriela zwierza się Weronice, że "przełamała lody" w kontaktach z Tomkiem.
 • Festiwal Dwa Brzegi-Janusz Głowacki

 • Na Wspólnej 2

  Grzegorz zaprasza Beatę do swojego domu. Ziębowie są zachwyceni nową znajomą ich syna. Monika ponownie próbuje rozmawiać ze swoim chłopakiem. Konrad jednak uważa, że nie mają sobie nic do powiedzenia. Na imprezie organizowanej przez Suzy pojawia się Natalia z Kamilem. Filip tłumaczy zbulwersowanej Marcie, że to Suzy zapraszała gości.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Ben i Semir ruszają w niebezpieczny pościg, kiedy na poboczu autostrady zostaje zamordowany mężczyzna. Zabójcom udaje się jednak uciec, ale na miejscu zbrodni pozostaje pies zmarłego. Ben zabiera do siebie bezdomne zwierzę, które doprowadza spokojnego policjanta do białej gorączki. Szybko okazuje się, że właściciel psa był hakerem zaangażowanym w brawurowy zamach. W międzyczasie przestępcy szukają osoby, która mogłaby zastąpić zmarłego. Znajdują Matthesa Webera, który już raz pracował dla kryminalistów i trafił do więzienia. Teraz chce tylko jednego: postępować zgodnie z prawem, aby odzyskać żonę i córkę, które porzuciły go, kiedy zszedł na złą drogę.
 • Singielka

  Tomasz wypytuje Dorotę, kto jest ojcem dziecka Elki. Wieść o jej ciąży kompletnie wytrąciła go z równowagi. Z kolei niczego nieświadoma Elka jedzie na reportaż z Konradem, na którym ma udawać jego żonę! W wyniku nieporozumienia Andrzej nie domyśla się, że Monika może być w ciąży. Księgowy odczytuje jej aluzje po swojemu, co przysparza mu mnóstwa kłopotów.
 • Singielka

  Tomasz jest coraz bardziej załamany. Tym bardziej, że Elka nie odbiera jego telefonów i nie oddzwania. Nawet Natalia nie ma czasu się z nim spotkać i porozmawiać. Zrezygnowany trafia do Antypodów, gdzie topi smutki w alkoholu. Na ratunek przybiega… Nadia. Elka odsłuchuje wiadomość od Tomasza i zaintrygowana oddzwania. Jego telefon odbiera jednak Nadia, która oświadcza, że nie chce budzić Tomasza. Czy Tomasz i Nadia spędzili razem upojną noc?
 • Andrzej Sołtysik przedstawia-Taniec

  „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu - np. papierosa. Analizie poddane zostaną różne gatunki filmów: komedie, dramaty, horrory. Prowadzący porówna sceny, w których jeden detal współtworzył klimat sceny na równi z bohaterem. Andrzej Sołtysik przedstawi różne pomysły na wykorzystanie tego samego ‘fetysza’ filmowego w zależności od wizji i pomysłowości scenarzysty i reżysera. Bo w jednym filmie ten sam papieros będzie miał konotację erotyczną, a w innym kryminalną.
 • TRWA

  Lekarze 3

  Beata próbuje pomóc Filipowi odzyskać tożsamość. Dziewczyna przekazuje jego zdjęcie dowódcy jednostki wojskowej. Po kilku dniach kontaktuje się z nią major, który rozpoznaje Filipa. Do szpitala trafia przyjaciel Eli i Leona – Czarek (Krzysztof Pieczyński). Mężczyzna jest chory na raka i zostało mu kilka miesięcy życia. Jego żona Jola (Ewa Skibińska) upiera się, aby ukryć przed Czarkiem jego stan zdrowia i prosi o to Bosak i Jasińskiego. Okazuje się, że Orda nie będzie mógł na razie powrócić do zawodu chirurga. Daniel jest załamany. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Lekarze muszą usunąć kciuk kilkulatkowi, któremu babcia ciasno owinęła skaleczony palec folią. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że postępując w ten sposób doprowadzi do martwicy. Do Torunia przyjeżdża Alicja. Dziewczyna chce złożyć wymówienie w Copernicusie, aby kontynuować staż transplantologiczny w warszawskim szpitalu. Kobieta spotyka się na rodzinnym obiedzie z siostrą, ojcem, Basią i Filipem. Beata obawia się, że Torzewskiej zależy tylko na karierze, a romans z jej ojcem ma jej ją ułatwić. Alicja nie ocenia Basi tak ostro i cieszy się szczęściem Leona. Elżbieta zaczyna czuć coraz większą sympatię do Florczyka… Olga i Maks z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat syna. Jadąc do domu, podjeżdżają na stację benzynową by zrobić szybkie zakupy. Nagle stacją wstrząsa potężny wybuch. Wszytko staje w płomieniach... dochodzi do tragedii…
 • Przerywnik kulturalny

  W programie Olivier Janiak w zabawny i ciekawy sposób rozmawia z ludźmi sceny, ekranu czy muzyki. „Przerywnik kulturalny” wypełniają przedstawione w ciekawej formie prywatne, szczere rozmowy dopełnione humorystycznymi elementami. Bohaterami będą przedstawiciele wszystkich pokoleń. A Olivier nie będzie stronił od nowych doświadczeń...
 • Zaklinaczka duchów

  Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw, Melinda postanawia wyznać Samowi prawdę o swoim darze. Reakcja mężczyzny odbiega od tej, której oczekiwała Melinda.
 • Olivier OFF THE RECORD - Mateusz Banasiuk

  Olivier Janiak skłonił najwybitniejszych twórców współczesnego kina do rozmów o filmowym świecie. Tylko w tym programie aktorzy, reżyserzy, scenarzyści i operatorzy opowiedzą o tym co kochają w swojej pracy. W trakcie rozmów gwiazdy zdradzą o czym marzą, a także opowiedzą o tym jak im się pracowało na planach swoich największych produkcji.
 • Penelopa

  Wiele lat temu pokojówka państwa Wilhernów zaszła w ciążę z dziedzicem rodu. Młodym ludziom nie pozwolono jednak wziąć ze sobą ślubu - zamożni rodzicie młodzieńca chcieli, aby ich syn wziął za żoną kogoś o "odpowiednim" statusie społecznym. Zrozpaczona dziewczyna popełniła samobójstwo. Jej matka - wiedźma - rzuciła na Wilhernów klątwę - następna kobieta, która urodzi się w rodzinie będzie mieć oblicze świni. Potężne przekleństwo będzie mogła przełamać jedynie prawdziwa miłość. Minęło jednak sporo czasu, a na świat przychodzili jedynie męscy potomkowie rodu. Penelope (Christina Ricci) jest pierwszą od wielu pokoleń dziewczynką w rodzinie - i rzeczywiście, zamiast nosa, ma świński ryjek. Wilhernowie kryją ją w swojej posiadłości, nie pozwalając na to, by świat się o niej dowiedział. Kiedy dziewczyna dojrzewa, postanawiają wydać ją za jakiegoś bogatego kawalera i zdjąć klątwę. Ale na widok Penelope wszyscy potencjalni mężowie uciekają z krzykiem. O całej historii dowiadują się dziennikarz brukowca Lemon (Peter Dinklage) i arystokrata Edward Vanderman III (Simon Woods), którego rodzina jest skłócona z Wilhernami. Wspólnie wynajmują Maxa (James McAvoy) - hazardzistę i lekkoducha - by udał się do posiadłości, w której mieszka Penelope, podając się za jednego z kandydatów do poślubienia dziewczyny, i zrobił jej zdjęcie, które potem Lemon mógłby opublikować w swojej gazecie.
 • wieczór
 • Numerek z Dorotą

  Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.
 • Kryminalni 8

  "KTO SIĘ BOI PRAWDY?" Dzięki badaniom DNA pojawiają się nowe dowody w sprawie morderstwa, które wydarzyło się ponad 20 lat temu. Grodzki obawia się, że mógł doprowadzić do skazania niewinnego człowieka. Zawada pomaga inspektorowi w rozwiązaniu zagadki z przeszłości.
 • Ojciec chrzestny III

  Nowy Jork, rok 1979. Rodzinie Corleone nadal przewodzi Michael (Al Pacino). Michael i jego żona Kay (Diane Keaton) są po rozwodzie, a ich dzieci, Mary (Sofia Coppola) i Anthony (Franc D'Ambrosio) są już dorosłe. Michael, obecnie powszechnie szanowany biznesmen i znany filantrop, ma właśnie odebrać największe wyróżnienie, jakim kościół może uhonorować osobę świecką. Nie wszystko jednak udało się uporządkować w życiu byłego mafiosa. Gdy Michael przystępuje do wielkiej, wartej setki milionów dolarów inwestycji w nieruchomości, mafia upomina się o swoje prawa. Planowana inwestycja stanowi znakomitą okazję do wyprania brudnych pieniędzy, dlatego byli towarzysze Michaela akurat teraz upominają się o należne im przywileje. W kolejce po władzę w rodzinie stoi już kolejny następca Vito Corleone, Vincent Mancini (Andy Garcia), ambitny i bezwzględny mężczyzna. Vincent bardzo przypomina Michaela z czasów młodości. Gdy konflikt wokół sprawy nieruchomości zaostrza się, Michael zaczyna pojmować, że aby walczyć z mafią trzeba być silnym, młodym i bezwzględnym. Vincent jest idealnym kandydatem na przyszłego ojca chrzestnego. Michael w końcu ulega namowom swojej siostry Connie (Talia Shire) i zezwala, aby Vincent przyjął nazwisko Corleone i stał się pełnoprawnym członkiem rodziny…
 • Harry Potter i czara ognia

  Harry Potter (Daniel Radcliffe) zaczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Harry nie tylko będzie musiał wziąć udział w międzynarodowym turnieju magicznym, w którym będzie konkurował ze starszymi oraz bardziej doświadczonymi kolegami, ale także będzie musiał zmierzyć się ze złym Lordem Voldemortem, który zrobi wszystko, by powrócić do władzy - i tym razem zniszczyć Harry'ego raz na zawsze. Harry zmuszony będzie znaleźć sobie partnerkę na wielki Bal Bożonarodzeniowy. Ten rok szkolny przyniesie także znaczące zmiany dla najlepszych przyjaciół Harry'ego Rona (Rupert Grint) i Hermiony (Emma Watson), którzy może w końcu przyznają się sami przed sobą, że coś do siebie czują. Podczas gdy nastolatki walczą z burzą hormonów także wśród dorosłych zakwitnie romans. Iskrzy się pomiędzy Hagridem, a madame Maxime, posągową dyrektorką Beauxbatons.
 • Detektywi

  Weekend w górach, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Na zlecenie klienta detektywi szukają jego 60-letniej matki, która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobieta spędziła weekend w zajeździe, w górach, od tamtej pory nikt jej nie widział. Detektywi trafiają na trop dwóch miejscowych rabusiów. Jeden z nich obserwował zaginioną, gdy wybierała pieniądze z bankomatu. Czy wie co się z nią stało?
 • Ukryta prawda

  Piotrek (25 l.) i jest typem wiecznego studenta. Trzy razy zmieniał kierunek studiów i żadnych nie ukończył. Utrzymują go zamożni rodzice. Okazuje się jednak, że firma ojca jest na skraju bankructwa, a Piotrek, żeby dalej studiować i mieszkać w Warszawie, musi się sam utrzymać. Chłopak podejmuje pracę w kawiarni gdzie spotyka znajomego sprzed lat, który proponuje mu szybki zarobek. Chłopak podejmuje wyzwanie i wkrótce zaczyna interesować się nim policja…
 • Kocham. Enter

  "Salsa". Joanna kończy 30 lat. Postanawia zmienić swoje życie. Kupuje karnet w szkole tańca, by nauczyć się salsy. Chce być szczęśliwa, wyjść z domu, gdzie mieszka z zaborczą matką. Na zajęciach poznaje Piotra. Zostają parą w tańcu. Joanna zaczyna wierzyć, że staną się parą w życiu. Piotr wyznaje jej, że jest związany z inną kobietą. Joanna zrywa kontakty z Piotrem. Jednak głęboko w środku czuje, że robi błąd. Joanna nie umie sama odpowiedzieć na te pytania. Zwraca się o pomoc do portalu Kocham.Enter.
 • ID TVN Fabuła 2015

dalej
Zobacz program innych kanałów: