Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła Filmowa - Zamachowski czesc 1

  „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony. Cała dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej. Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.
 • ShortStory 2 -R.Bugajski

 • Singielka

  Dorota zgadza się świadczyć w sądzie na korzyść Elki. Stawia jej jednak swoje warunki. Tomasz, jako nowy naczelny, próbuje ratować „CO TAM?”. Tymczasem Cezary okłamuje Elkę w sprawie ugody. Nieświadoma Elka podejrzewa, że Tomasz działa na jej szkodę. Kolejną ofiarą video-felietonu Sandry staje się Mikołaj. Co na to Sylwia? Natalia i Robert rozpoczynają poszukiwania babci na własną rękę…
 • Prawo Agaty 3

  Agata prowadzi sprawę Janusza G., prezesa firmy budowlanej pozwanego za niedotrzymanie terminu wykonania prac. Mecenas Tuliński (Piotr Grabowski) precyzyjnie argumentuje kolejne dowody świadczące o winie pozwanego. W toku sprawy okazuje się, że Janusz G. zataił przed Agatą pewne istotne dla sprawy szczegóły, wobec których ich aktualna linia obrony jest nieskuteczna. Mężczyzna prosi Agatę o jeszcze jedną szansę obiecując, że tym razem będzie z nią zupełnie szczery. Dębski prowadzi sprawę Ewy (Urszula Grabowska), atrakcyjnej nauczycielki fizyki oskarżonej o molestowanie swojego 19-letniego ucznia Łukasza (Daniel Dziorek). Matka chłopca utrzymuje, że wobec zabiegów wyrodnej pedagog chłopak był bezsilny, a cała sytuacja wywołała u niego depresję. Ze sprawdzianów dostawał złe stopnie i w rezultacie został niedopuszczony do matury.
 • Prosto w serce

  Okazuje się, że Czarek nie słyszał Moniki, która mówiła o ich rozstaniu - bo zasnął. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się urobić Monikę i zabiera ją na basen. Artur idzie za nimi.
 • Prosto w serce

  Artur wyciąga Monikę z basenu, potem wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po takiej wiadomości Robert i Rafał mówią Czarkowi o tym, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.
 • W-11 Wydział Śledczy

  Chcę być sobą, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze z W11 prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety. Wychodzi na jaw, że ofiara kilka lat wcześniej przeszła operację zmiany płci. Pierwszą podejrzaną staje się szantażująca kobietę asystentka. Kolejny trop prowadzi do obecnego partnera ofiary, który odkrył jej tajemnicę ….
 • Premiera 3-Sobibor

 • Kryminalni

  Światowej sławy tenor, Aleksander Szusak, zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu. Okazuje się, że Szusak był znawcą i kolekcjonerem malarstwa Edwarda Rumińskiego, którego obrazy w ostatnim czasie mocno zyskały na wartości. Kilka dni przed zabójstwem Szusaka z muzeum Rumińskiego skradziono jeden z jego obrazów. Komisarz Zawada rozpoczyna śledztwo od przesłuchania kolekcjonerów dzieł sztuki.
 • Dziewczyny z Hollywood

  Vivien Leigh.
 • Small talk z Anią - NICE GUYS AUTORZY

 • Premiera 3-Kobieta sukcesu

 • ShortStory 2 -J.Gruza

 • Plan w plan

 • Small talk z Anią - CHRISTOPHER WALTZ

 • Na Wspólnej 8

  Roman czeka na telefon od Kamila. Ma nadzieję, że to syn pierwszy przeprosi za mocne słowa, który padły podczas kłótni o Zuzę. Tymczasem Kamil wybiera się na badania, które wykażą, czy on też jest nosicielem wirusa HIV… Daniel postanawia nie zgłaszać policji włamania do domu Dudków. Przekonuje Olę, że sam odnajdzie sprawców kradzieży i liczy w tym na pomoc Przemka. A jeśli mu się nie uda, odkupi skradzione sprzęty! Daniela niespodziewanie odwiedza Andrzej. Czy Brzozowski zorientuje się, że mieszkanie Izy zostało okradzione? Naczelny próbuje pomóc Igorowi w jego problemie. Wysłuchuje jego relacji ze spotkania z Magdą. Sugeruje Igorowi, by brał też pod uwagę uczucia Magdy - a nie myślał tylko o sobie! Pozytywnie naładowany Igor czeka na Magdę pod jej domem. Ale Magda wraca od lekarza… ze swoim chłopakiem! Tego młody Nowak się nie spodziewał…
 • Na Wspólnej 8

  Sławek od kilku dni nocuje w domu Anity Wrzos i czyha na jej oprawcę. Renata nie potrafi tego znieść. Jest zazdrosna o narzeczonego! Wieczorem postanawia wybrać się do domu gwiazdy. Okazuje się, że to nie był zbyt szczęśliwy pomysł… Daniel bezskutecznie szuka pracy, która pozwoliłaby mu na odkupienie skradzionych Dudkom rzeczy. Ola przypomina Danielowi, że ma w tym roku maturę i to na niej powinien się skupić! Tymczasem Przemek składa Danielowi propozycję, która może być dla niego wyjściem z trudnej sytuacji… U Ziębów trwają przygotowania do obiadu, na który zaproszony jest Damian Cieślik. Monika prosi rodziców, by przypadkiem nie wyrwali się przy radnym z jakimiś pytaniami o ich ślub czy planowane dzieci. Tymczasem Damian robi co może, żeby uniknąć spotkania z Moniką i jej rodziną…
 • Prawo Agaty 3

  Kancelaria otrzymuje wezwanie do zapłaty w wysokości 4 mln złotych za „celowe przegranie sprawy” Janusza G., prezesa firmy budowlanej. Agata zostaje oskarżona o oszukanie swojego byłego klienta i zaniedbanie obowiązków. Janusza G. reprezentuje obecnie mecenas Bitner. Agata nie boi się konfrontacji, gdyż jest pewna, że niczego nie przeoczyła i prowadziła sprawę poprawnie. Wszystko komplikuje się, gdy na światło dzienne wypływa pominięty przez nią kluczowy dokument. Do kancelarii zgłasza się rodzeństwo Olga i Michał Rasiakowie. Pragną powrócić do sprawy morderstwa dwóch studentek sprzed czternastu lat. Obawiają się, że odbywający karę dożywocia obecnie 36-letni mężczyzna został skazany niesłusznie. Wychodzi na jaw, że ojciec Rasiaków, który wskazał chłopaka jako domniemanego sprawcę, nie był do końca pewny jego winy, a prokurator prowadzący sprawę stosował techniki przymuszania świadków do zeznań.
 • Kryminalni

  Podczas pokazu drogocennej biżuterii dochodzi do zuchwałej kradzieży eksponatów. Rabunek został drobiazgowo zaplanowany, co nie ułatwia komisarzom śledztwa. Dwie ofiary śmiertelne, pojmanie zakładnika nie rokują dobrze. Ujęcie sprawców może łączyć się z dodatkowymi komplikacjami. Determinacja i przebiegłość złodziei kontra doświadczenie komisarza Zawady i nowoczesne metody śledcze…
 • Andrzej Sołtysik przedstawia LONGPLAY-W Rosati

  „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu. Analizie poddane zostaną różne gatunki filmów: komedie, dramaty, horrory. Prowadzący porówna sceny, w których jeden detal współtworzył klimat sceny na równi z bohaterem. Andrzej Sołtysik przedstawi różne pomysły na wykorzystanie tego samego ‘fetysza’ filmowego w zależności od wizji i pomysłowości scenarzysty i reżysera.
 • Premiera 3-Sobibor

 • W-11 Wydział Śledczy

  Mój mąż moja żona, śledztwo prowadzą Anna Potaczek, Maciej Dębosz oraz Anna Palka i Rafał Kopacz W domu zastrzelono właściciela prywatnej kliniki. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni sugerują, że motywem mógł być rabunek. Podejrzenie pada na znany policji gang złodziei. Wśród prawdopodobnych sprawców jest także zwolniony pracownik kliniki. Przesłuchiwany zaprzecza zarzutom i obciąża winą żonę ofiary.
 • Dziedzic Maski

  Początkujący rysownik Tim Avery (Jamie Kennedy) jest również nowicjuszem w roli ojca. Urodził mu się syn Alvey. Tim podczas pewnego spaceru znajduje dziwny przedmiot. To maska, ta sama, której bezskutecznie poszukuje jej prawowity właściciel, Loki (Alan Cumming). Tim przynosi znalezisko do domu. Wkrótce potem jego synek zyskuje niezwykłą moc. Tim cieszy się, że ma nadzwyczajne dziecko i zupełnie nie kojarzy tego faktu z maską. Natomiast jego zazdrosny pies doskonale wie, że kto ma maskę ten ma siłę i uznanie w oczach pana domu. Zazdrosny pies walczy z dzieckiem o uczucia domowników. Dom przypomina krajobraz po bitwie, a i wokół niego zaczynają się dziać rzeczy dziwne. Odkąd Loki dowiedział się o niezwykłym dziecku jest coraz bliżej odzyskania swojej zguby.
 • Vinci

  Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser który zleca Cumie kradzież obrazu Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką" z Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Cuma - specjalista od kradzieży dzieł sztuki - kompletuje ekipę. Zaczyna od wizyty u byłego wspólnika, Juliana - specjalisty od ładunków wybuchowych. Mimo, iż przyjaciel porzucił złodziejski proceder, Cuma proponuje mu udział w kradzieży. Julian ma dylemat: z jednej strony dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie, z drugiej - obawa przed powrotem do dawnego życia. Próbuje więc pogodzić wodę z ogniem. Zgadza się wziąć udział w skoku, ale jednocześnie robi wszystko, by kradzież nie doszła do skutku. Zwraca się do starego fałszerza Hagena z prośbą o wykonanie kopii "Damy z łasiczką". Ten odmawia, wymawiając się wiekiem, ale poleca mu Magdę - 28-letnią studentkę konserwacji zabytków na krakowskiej ASP. W tym samym czasie komisarz Wilk, który przed laty aresztował Cumę, dowiaduje się, że wyszedł on na wolność. Policjant podejrzewa, że nagłe pojawienie się Cumy związane jest z powrotem do Krakowa "Damy z łasiczką". Przez kilka miesięcy obraz był prezentowany w Japonii. Teraz wraca i jego przejazd z lotniska w Balicach do Muzeum Czartoryskich stwarza świetną okazją do kradzieży.
 • wieczór
 • Klub szalonych dziewic

  Joanna znowu podejrzewa, że Marek ma romans i jest o niego chorobliwie zazdrosna. Tymczasem Magda, która objęła stanowisko naczelnej „Superego”, próbuje ten magazyn całkowicie odmienić. Ma jednak problemy z plotkarskim portalem internetowym, który zamieszcza bardzo krytyczny artykuł na jej temat. Prezes Żelazny proponuje Magdzie inne bardziej prestiżowe stanowisko, jednak ona woli podjąć wyzwanie i pozostać przy „Superego”. Daria pisze felietony erotyczne dla czasopisma Magdy i próbuje odświeżyć swoje kompletnie uśpione życie seksualne. Jednak Paweł pozostaje obojętny na jej wdzięki. Do Karoliny dociera, co naprawdę czuje do Mikołaja. Ten jednak postanawia się upewnić, czy Karolinie naprawdę na nim zależy.
 • Odwet

  Sean Vetter i jego partner Demetriusz Hicks (Larenz Tate) przez lata patrolowali najniebezpieczniejsze rejony Los Angeles. Wreszcie wspólnie stworzyli elitarną jednostkę do walki z handlem narkotykami. Ich zmagania z handlarzami trwały blisko siedem lat i wreszcie miały zakończyć się sukcesem. Jeden z głównych organizatorów przerzutów narkotyków przez meksykańską granicę, gangster Memo Lucero (Geno Silva) trafił za kratki. W chwilę później na arenie walki o wpływy w narkotykowym biznesie pojawił się niejaki Diabeł, człowiek stokroć gorszy i bezwzględniejszy od Lucero. To on wpadł na szatański pomysł, aby wyeliminować policjantów z gry zabijając żonę Seana Vettera. Po jej śmierci Sean oszalał z bólu. Postanowił za wszelką cenę dopaść i zlikwidować Diabła. Nie cofnął się nawet przed nawiązaniem współpracy z przebywającym w więzieniu Memo Lucero. Jego metody spotkały się z otwartym potępieniem ze strony policji. Sean Vetter traci policyjną odznakę, ale dzięki pomocy przyjaciół nadal prowadzi prywatną wojnę z handlarzami.
 • Firefox

  Mitchell Gant był pilotem w Wietnamie. W czasie tamtej wojny, podobnie jak wielu innych, przeszedł prawdziwe piekło na ziemi. Gdy wrócił do Stanów, postanowił zerwać z lataniem, wojskiem i właściwie z całym światem. Zaszył się daleko w górach na Alasce. Nie utrzymywał z nikim kontaktów. Chciał zapomnieć o wszystkim, ale świat nie zamierzał zapomnieć o nim. Jego koledzy z wojska zajmują obecnie wysokie stanowiska. Taki człowiek jak Gant jest dla nich bardzo cenny, gdyż ma ogromne doświadczenia bojowe. Wbrew własnej woli Gant zostaje zwerbowany do nowego zadania. W Związku Radzieckim ma dotrzeć do strzeżonej bazy wojskowej, w której przechowywane są prototypy najnowszego radzieckiego samolotu bojowego, wykraść go i powrócić nim do Stanów. Gant dostaje się do Moskwy posługując się fałszywymi dokumentami na nazwisko Leon Sprague. Ów Sprague to prawdziwa postać, światowiec i biznesmen, jeden z największych handlarzy narkotyków. Gdy Gant ma go wreszcie osobiście poznać Sprague zostaje zamordowany, a Gant traci tożsamość. Odtąd zdany jest na ludzi z antykomunistycznego podziemia, to dzięki nim udaje mu się wreszcie dotrzeć do eksperymentalnej bazy wojskowej. Tempo ostatnich wydarzeń i życie w ciągłym napięciu i strachu sprawia, że Ganta zaczynają nękać koszmarne wspomnienia z Wietnamu. Jeżeli ulegnie lękom i obsesji, jego misja spali na panewce, a on sam przypłaci to życiem. Czas nagli. Współpracujący z Gantem Rosjanie postanawiają sabotować bazę, dochodzi do strzelaniny, w której giną wszyscy dywersanci. Gant może już liczyć tylko na samego siebie. Wykrada samolot. Stacza ostatnią w swoim życiu powietrzną bitwę. Wygrywa ją i doprowadza powierzoną mu misję do końca.
 • Numerek z Dorotą

  Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.
 • Ukryta prawda

  Karolina ma 27 lat. Skończyła studia, ale pracuje w hurtowni artykułów spożywczych. Marzy o wielkiej miłości i rodzinie. Przez internetowy czat poznaje Adama, w którym szybko zakochuje się. Wkrótce też wprowadza do niego i planuje ślub. Niestety ich sielski życie zatruwa Marta – kobieta z przeszłości Adama, pod wpływem, której Karolina zaczyna zastanawiać się, kim tak naprawdę jest mężczyzna, któremu zaufała.
 • TRWA

  Ukryta prawda

  Klaudia chciałaby wieść beztroskie życie nastolatki. Chodzić z przyjaciółkami na zakupy, umawiać się na randki i uprawiać ukochaną wspinaczkę. Zamiast tego musi opiekować się młodszym bratem, bo ojciec pracuje za granicą, a matka ciągle bierze nocne zmiany w szpitalu. Pewnego dnia Klaudia, odprowadzając brata na zajęcia z koszykówki, poznaje przystojnego Mateusza. Kiedy kolejny raz musi zajęć się Adasiem, postanawia w tajemnicy przed mamą przekupić brata i zostawić go samego na kilka godzin w domu.
 • Ukryta prawda

  Marek od niedawna jest ojcem. Byłby najszczęśliwszy na świecie gdyby nie fakt, że jego żona został śmiertelnie potrącona przez kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Mężczyzna musi zmierzyć się nie tylko ze śmiercią żony, ale i z samotnym ojcostwem. Pomaga mu teściowa, która darzy Marka ogromną sympatią. Względny spokój zostaje zburzony w dniu, kiedy do Marka zgłasza się nieznajomy mężczyzna, twierdząc, że miał romans z jego zmarłą żoną i że to on jest ojcem małej Krysi.
 • Kocham. Enter

  "Maskarada" . Sylwia zgłasza się do portalu "Kocham.Enter", ponieważ zbudowała swoją związek na kłamstwie. Sylwia pracuje jako pomoc domowa. Niedawno na kursie gotowania poznała przystojnego chłopaka - Piotra - w którym się zakochała. Dziewczyna bojąc się, że Piotr nie będzie nią zainteresowany, oszukuje go. Mówi, że jest asystentką w dużej firmie. Szybko okazuje się, że udając kogoś kim nie jest, Sylwia musi wymyślać kolejne kłamstwa. Ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Boi się też, że w końcu prawda wyjdzie na jaw i Piotr, na którym bardzo jej zależy, zerwie z nią. Zrozpaczona prosi Iwonę i Alicję o pomoc.
dalej
Zobacz program innych kanałów: