Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Kobra: Oddział specjalny

  Dla Semira i Bena rozpoczyna się kolejny rutynowy dzień patrolu na autostradzie. Nagle na ich radiowóz spada grad kul. Wkrótce okazuje się, że nie oni byli celem ostrzału, a młoda hostessa pracująca dla pewnego VIPa, która ukrywała się w pobliskim lesie. To jednak nie jedyna ofiara. Giną również dwie inne osoby. Nasi bohaterowie muszą przejść jeden z najtrudniejszych testów w swoim życiu jako partnerzy – w dodatku w okolicznościach zupełnie dla nich nowych... "Schattenmann".
 • Julia

  Anita czuje się zawiedziona, gdy widzi jak Igor flirtuje z masażystką. Julia próbuje podnieść ją na duchu. Pomiędzy Tadeuszem a Jankiem dochodzi do różnicy zdań. Podczas spotkania Julii z Janickimi, Hanna oświadcza dziewczynie, że razem z Tadeuszem chcieliby poznać jej rodzinę. Przerażona Julia próbuje zmienić temat rozmowy.
 • Julia

  Julia za radą Kasi próbuje zachowywać się normalnie względem Janka. Jednak ten ewidentnie ją ignoruje. Jednocześnie Julia próbuje namówić Maćka, aby wyznał rodzicom prawdę o sobie. Chłopak nie jest jednak przekonany, że Hanna i Tadeusz to zaakceptują. Póki co Maciek z Julią i Kamilem postanawiają, że będą robić wszystko, aby do ślubu nie doszło.
 • Agentka o stu twarzach 2

  Sydney, Vaughn i Jack muszą określić czy agent CIA- Lennox (Ethan Hawke) jest tym za kogo się podaje, po tym jak jego ściśle tajna misja zostaje narażona na szwank. "Double Agent"
 • Kobra: Oddział specjalny

  Dzień dla Semira i jego nowego partnera Bena zapowiada się spokojnie. Ich szef jest na urlopie i nic szczególnego się nie dzieje. Sytuacja ulega zmianie, gdy Ben idzie do jubilera, aby oddać do naprawy swój zegarek. Tam trafia w sam środek napadu z bronią. To jednak dopiero początek problemów. Nasi bohaterowie są świadkami niesłychanej afery w stylu rififi, której towarzyszy rodzinna tragedia. To, co uznali oni za napad, okazało się wyrównywaniem starych rachunków gangstera Sturma z zegarmistrzem Jörgem Bauerem. Bauer to były wspólnik Sturma, którego ten drugi namawiał do współpracy przy większym skoku. Mężczyzna to szanowany członek społeczeństwa i głowa rodziny, który został zmuszony przez gangstera do włamania się do bazy danych i ściągnięcia danych klientów. Odmawia jednak dalszej współpracy, nie chce wracać do kryminalnej przeszłości. Jego żona Pia, nie ma bladego pojęcia o bogatej przeszłości swojego męża. Gdy poznaje prawdę o jego mrocznej stronie, działając pod presją czasu i pragnąć odzyskać porwanego syna, zdobywa się na heroiczny gest i postanawia włamać się do sejfu zamiast Bauera... "Unter Druck".
 • Chirurdzy III

  Izzie nie wie, co zrobić z pieniędzmi od Denny’ego. Tymczasem w szpitalu trwa seminarium dotyczące śmiertelności pacjentów, które sprawia, że w stażystach odzywa się poczucie winy. Addison i Derek porozumiewają się w sprawie rozwodu. Addison przyznaje, że związek z Markiem był dla niej czymś więcej niż tylko epizodem. Meredith informuje Dereka o jej "ostatecznym wyborze". Reakcja neurochirurga nieco ją zaskakuje. Callie zastanawia się, jak powiedzieć George'owi o nocy spędzonej ze Sloanem. Do szpitala trafia para, która dosłownie nie może się od siebie "oderwać". “Oh, The Guilt”
 • Szkoła Filmowa LONGPLAY

 • Na Wspólnej 5

  Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Kamil przeżywa swoje pierwsze rozczarowanie zawodowe. Później wyrzuca sobie, że nie potrafił prawidłowo wykonać zawodowych obowiązków. Gosia nie wie co robić z nieustającą adoracją Piotra. Urszula radzi jej, aby nie podejmowała pochopnych decyzji. Ewa zgadza się, aby Żaneta założyła w jej salonie stanowisko do manicure. Orzechowska ostrzega Ewę przed podejmowaniem samodzielnych decyzji związanych z salonem fryzjerskim.
 • Na Wspólnej 5

  Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Danuta ma pretensje do męża, że znowu ją okłamał. Marek próbuje jej wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się na tak drastyczne posunięcie. Kamil ratuje życie młodej dziewczynie. Jego przełożony radzi mu, aby nie angażował się emocjonalnie w dalsze losy ludzi, którym pomaga. Jan odwiedza syna. Adam przedstawia mu siostrę Marii. Pan Roztocki i Róża rozpoznają w sobie bratnie dusze.
 • 39 i pół 2

  Darek powiedział Ance o swojej właśnie poznanej córce - Amandzie. Przyjęła to zadziwiająco spokojnie. To oczywiście tylko pozory. Anka swoją wściekłość zamanifestuje w wyjątkowo spektakularny sposób. W Festerze Anka z płaczem opowiada Magdzie o wszystkich oszustwach i kłamstwach Darka. Ma tego dosyć! Do jej firmy wpada z furią Darek. Bierze odwet za performance Anki w Dirty Tracku. Amanda sprowadza się do pokoju Marty w akademiku. Anka umawia się wieczorem na kręgle ze Stanisławem. Darek, widząc strojącą się do wyjścia Ankę, nie może pozostać dłużny. Naprędce organizuje sobie randkę. W kręgielni Stanisław podrywa Ankę i proponuje jej dużą szansę zawodową. Marta i Patryk przychodzą na pokaz capoeiry w wykonaniu mistrza Tigre. Patryk jest urzeczony tym, co widzi. Drażni go nowa rzeczywistość, w której funkcjonuje Marta. Capoeira może być dobrą ucieczką od trosk codzienności i zwaśnionych rodziców.
 • Usta Usta

  Osamotniony po wyjeździe ukochanej Adam snuje fantazje na temat swojego przyszłego życia z Julią i ich małą córeczką. Tymczasem Iza namawia go na randkę w ciemno twierdząc, że musi zapomnieć o Julii. Nowakowie organizują kolację, na którą zapraszają Adama i Monikę, koleżankę Piotrka z pracy. Kornatowski zostaje zwolniony z pracy, szukając nowego zajęcia musi też przejąć niektóre obowiązki domowe. Jego opieka nad Stasiem omal nie kończy się tragicznie. Julia powraca z Krakowa. Piotrek przez przypadek trafia na nią w sklepie. Przyjaciele próbują zaaranżować ponowne spotkanie Julii i Adama.
 • Drużyna specjalnej troski

  Komedia familijna reżysera "Szkoły Rocka". Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) emerytowany bejsbolista przyjmuje posadę trenera dziecięcej drużyny zwanej "Niedźwiadkami". Mężczyzna liczy na spokojną i łatwą pracę, jednak wkrótce odkrywa, że rzeczywistość zrobiła mu dowcip. "Niedźwiadki" okazują się grupą nieudaczników i antytalentów, nie tylko przegrywających wszystkie mecze, ale mających za nic samą grę. Oliwy do ognia dolewa trener konkurencyjnej drużyny (Greg Kinnear).
 • Premiera - Orły 2017

 • Fabuluuz

  „Fabuluuz” łączy ze sobą dwa światy - kulturę wysoką z kulturą masową, pokazuje różne formy sztuki, takie jak fotografia, film, muzyka czy rzeźba. Nazwa programu jest wariacją na temat angielskiego słowa: „Fabulous” (bajeczny, fantastyczny, rewelacyjny, wspaniały). Pierwsza część nawiązuje do fabuły, a co za tym idzie do jej bohaterów, których historie są ciekawe i warte poznania. Druga część odnosi się do formy programu, która w swoim założeniu ma być luźna, lekka i nie pozbawiona dystansu. Gospodarz programu Olivier Janiak rozmawia z wyjątkowymi ludźmi o niebanalnych poglądach.
 • Premiera-Amok

 • pytAnia - AMERYKAŃSKA SIELANKA

 • ShortStory-K. Bujakiewicz

 • Oskary 2017-J. Laskus

 • wieczór
 • Od wesela do wesela

  Robbie ma wielki talent muzyczny. Z powodu kłopotów finansowych kiedyś zaczął występować podczas przyjęć weselnych. To miało być okresowe zajęcie. Tymczasem zyskał sławę i po kilku latach pracy Robbie stał się ekspertem w kwestii ślubów. Niestety nie na wiele mu się to zdało w prywatnym życiu. Jego własny, starannie zaplanowany ślub nie odbył się. Panna młoda uciekła sprzed ołtarza. Robbie nie potrafił pozbierać się po tym wydarzeniu, znienawidził śluby i wesela. Na jednym z przyjęć, które odbywało się wkrótce po jego własnym nieudanym ślubie, ośmieszył młodą parę, obraził gości, a nawet wdał się w bójkę z ojcem panny młodej. Po tym zajściu postanowił, że na zawsze zrywa z dotychczasowym zajęciem. Będzie nadal występował, ale tylko przy bardzo poważnych i najlepiej bardzo smutnych okazjach. Wtedy właśnie zgłosiła się do niego Julia z prośbą o pomoc w zorganizowaniu jej ślubu. Robbie i Julia poznali się kiedyś przypadkiem, gdy obydwoje pracowali na tym samym weselu, od tamtej pory są ze sobą zaprzyjaźnieni. Po chwili wahania Robbie zgadza się pomóc w przygotowaniach. Przy tej okazji obydwoje zaczynają często się widywać. Data ślubu Julii zbliża się nieubłaganie, gdy Robbie zaczyna zdawać sobie sprawę, że jest w niej zakochany.
 • Prawo Agaty 7

  Agata angażuje się w sprawę Bartka i jego sądową walkę o dziecko. Justyna nie chce iść na żadne ustępstwa i obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze zagrywki. Bartek zgłasza się nawet po pomoc do swojego ojca. Równolegle Agata walczy w sądzie z Michałem Cybulskim. Chcąc wygrać sprawę, musi poznać jak najwięcej szczegółów na temat przeciwnika. Śledztwo doprowadza ją do odkrycia zaskakujących faktów. Tymczasem Dorota na dobre rozpoczyna pracę w Warszawie. Jeden z ławników zaczepia ją i składa (zawoalowaną) propozycję „dogadania się” co do wyroku. Dorota chce zgłosić zajście na prokuraturę. Aniela pomagając Agacie, włamuje się do policyjnej sieci informatycznej. Sytuacja może okazać się bardzo poważna w skutkach...
 • Gliniarz z metropolii

  Scott Roper (Eddie Murphy) jest wyjątkowo wygadanym negocjatorem policyjnym z San Francisco. Stosowane przez niego nietypowe metody mediacji okazują się wysoce skuteczne podczas rozmów z przestępcami. Roper jest gotów zrobić lub powiedzieć niemal wszystko, aby przyskrzynić bandytę, lecz gdy na jego drodze staje żądny zemsty psychopata (Michael Wincott), nawet złotousty specjalista nie jest w stanie powstrzymać maniaka i zapobiec porwaniu. Zaczyna się walka na śmierć i życie...
 • Premiera-Amok

 • Szefowie-wrogowie

  Dla Nicka (Jason Bateman), Kurta (Jason Sudeikis) i Dale'a (Charlie Day), jedyne co uczyniłoby ich codzienną harówkę bardziej znośną, to posiekanie ich nieznośnych szefów na kawałki. Rezygnacja z pracy nie wchodzi w grę, toteż pod wpływem "kilku" drinków i rady byłego więźnia, decydują się na pozbycie się swoich szefów... raz na zawsze.
 • ShortStory - D.Olbrychski

 • Detektywi

  Nowe życie, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Do detektywów zgłasza się kobieta zaniepokojona problemami finansowymi swojego męża. Detektywi ustalają, że mężczyzna jest winien pieniądze gangsterom. Chcąc zastraszyć męża klientki, podejrzani mężczyźni porywają ich syna…
 • Premiera-Wszystko albo nic

 • TRWA

  Ukryta prawda

  Helena (68) mieszka sama. Córka i wnuk żyją w innym mieście i nie utrzymują z nią kontaktów. Nieoczekiwanie kobieta dostaje list od wnuka, który zapowiada się z wizytą. Gdy przyjeżdża, okazuje się, że wziął urlop dziekański i chce zamieszkać na jakiś czas u babci. Marcin (19) szybko zadomawia się w mieszkaniu, zaczyna być grubiański i niegrzeczny wobec starszej pani: kradnie jej pieniądze, pali marihuanę, upija się. Kobieta przymyka jednak na to oko. Z początku chamowaty chłopak zaczyna przywiązywać się do krewnej, a gdy ta trafia do szpitala, otacza ją opieką. Tymczasem nieufna przyjaciółka Heleny, przeglądając potajemnie rzeczy osobiste Marcina, odkrywa jego tajemnicę...
 • Ukryta prawda

  20-letni Mateusz jest barmanem w jednym z warszawskich pubów. Pewnego dnia w pracy pojawia się nowa kelnerka – Janka (19). Młodzi od razu łapią wspólny język, ale dziewczyna nie chce umówić się z kolegą z pracy. Wkrótce okazuje się, że nastolatka ma problem z bratem, Tomkiem (14). Jakby tego było mało, zaczyna podrywać ją szef (Michał, 36). Początkowo nowa pracownica się opiera, ale wkrótce mężczyzna stawia jej ultimatum – albo się z nim prześpi, albo ją zwolni. Mateusz usiłuje wspierać dziewczynę, ale ta go spławia. Chłopak jest zdziwiony nagłą zmianą zachowania Janki. Wkrótce 20-latek dostaje telefon od zaniepokojonego Tomka, który uważa go za przyjaciela siostry. Kiedy Mateusz odwiedza mieszkanie kelnerki, zaczyna podejrzewać, co stoi za dziwnym zachowaniem koleżanki.
 • Ukryta prawda

  Darek (25) niedawno skończył studia administracyjne, jednak nie potrafi znaleźć pracy w zawodzie i jest ochroniarzem na parkingu. Mieszka z babcią (Irena, 68). Matka chłopaka popełniła samobójstwo, gdy miał kilka miesięcy – zdaniem babci przez ojca, który złamał serce córce i uciekł. Któregoś dnia do drzwi Darka puka mężczyzna, który twierdzi, że jest jego tatą. Okazuje się, że ma w Warszawie swoją firmę i chce poznać syna. 25-latek, początkowo wrogo nastawiony, zaczyna powoli zbliżać się do ojca. Babcia jest zdecydowanie przeciwna tej relacji. Starsza pani staje się coraz bardziej zazdrosna, a w firmie taty, w której Darek znalazł zatrudnienie, wszyscy krzywo na niego patrzą. Chłopak zaczyna się zastanawiać czy nie nazbyt pochopnie zaufał obcemu mężczyźnie.
 • Kocham. Enter

  "Wypadek". Kaśka powoduje wypadek z udziałem motocyklisty. Nie przyznaje się do tego, że jest sprawcą, wzywa pogotowie. Przerażona czy chłopak, Tomek, przeżyje, jedzie do szpitala. Tam kłamie podając się za jego dziewczynę. Dzięki kłamstwu spędza przy nieprzytomnym chłopaku trzy doby. Kiedy Tomek odzyskuje przytomność, okazuje się, że stracił pamięć. Nie robi problemu z tego, że Kaśka powiedziała, że jest jego dziewczyną. Widocznie tak musi być. Oboje zbliżają się do siebie. Wszystko wydaje się układać, do dnia, w którym Kaśka postanawia wyznać prawdę...
dalej
Zobacz program innych kanałów: