Program TVN Fabuła

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Violetta

  Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Renzo. Tymczasem Ludmila nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Luca ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje wściekłość Gregorio. Renzo dowiaduje się, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go…
 • Kobra: Oddział specjalny

  Córka prokurator Schrankmann w ramach szkolnych praktyk dołącza do oddziału patrolującego autostradę, jednak jej zachowanie bardzo denerwuje Bena i Semira. Policjanci ruszają w pościg. Kiedy doganiają furgonetkę, trafiają na trop przestępstwa, które jest dla nich dużym zaskoczeniem... "Vergeltung".
 • Brzydula

  Marek nie przyjmuje nowej prezentacji Uli, wciąż liczy na materiały opracowane przez Sebastiana i Violettę. Ula zostawia swoją prezentację Markowi i zdruzgotana opuszcza biuro. W ramach pocieszania Maciek zabiera ją nad Wisłę.
 • TRWA

  Brzydula

  Violetta ma pretensje do Uli, że nie przysłała jej prezentacji. Jest przekonana, że będzie kosztowało ją to utratę posady. Marek potrzebuje czasu na zapoznanie się z prezentacją przygotowaną przez Ulę. Niestety Aleks nie zgadza się na przerwę w posiedzeniu zarządu.
 • Mąż czy nie mąż

  „Żadne cudo” Marta zabiera z mieszkania Michała zdjęcie jego „byłej”. Wraz z Ewą i Misią (w tej roli Ewa Telega) próbuje się dowiedzieć czegoś o Romie. Poszukiwania zaczynają od popularnego serwisu społecznościowego. W czasie poszukiwań dość złośliwie komentują rywalkę Marty, badając jak pod mikroskopem każdy fragment jej ciała. Zbliżają się urodziny Karola i Zuzia planuje wyprawić uroczystą rodzinną kolację dla dziadka. Ma nadzieję, że takie spotkanie może zbliżyć do siebie na nowo jej rodziców. W swój plan angażuje Karola, który wyjątkowo godzi się na urodzinowe zamieszanie wokół swojej osoby. Zuzia namawia Michała, aby przyrządził na przyjęcie urodzinowe swój słynny koktajl cytrynowy. Michał w tym celu pożycza od Marty wyciskarkę do soku. Niestety ją psuje. Dlatego przeczuwa nadciągającą awanturę, wie bowiem, że sprzęt ten ma dla Marty wartość sentymentalną - dostała ją od swojej nieżyjącej już mamy. Próby naprawienia wyciskarki do soku kończą się porażką i szczerą rozmową Michała z Martą na temat naprawiania ich związku. Marta dowiaduje się również dlaczego Michał od niej odszedł i dlaczego teraz postanowił wrócić…
 • Fabuluuz

 • Układ Warszawski

  W nocy czterech graczy przy stole gra w pokera. Rozdanie wygrywa Tomasz Wysocki. Następnego ranka wędkarze znajdują w rzece jego ciało. Na miejsce zbrodni przyjeżdża Marek Oporny i Zuza Szarek. Okazuje się, że Wysocki był agentem CBŚ. Zuza i Marek nie chcą oddać sprawy CBŚ, mimo rozkazu Naczelniczki. "Poker"
 • Układ Warszawski

  Donimirski, właściciel koni wyścigowych i Anna, dżokej, jego kochanka, kłócą się, na jakim koniu Anna ma pojechać w wyścigu. Okazuje się jednak, że ktoś ukradł Kometę – konia, na którym chciała jechać Anna. Do stajni na wezwanie przyjeżdżają Marek Oporny i Zuza Szarek. Oglądają zapis kamer. Ochroniarz twierdzi, że to ktoś, kto doskonale znał zwyczaje wyścigów i rozkład kamer. Marek w drodze na komisariat zajeżdża do domu Łapy, żeby pożyczyć buty. Łapa po pijanemu oskarża bratanka, że przychodzi pod byle pretekstem, bo nie wierzy, że Róża naprawdę zwinęła brylanty. Marek zaprzecza – mówi, że odwiedza go, bo są rodziną, a nie z powodu brylantów. Łapa zaskakuje go twierdzeniem, że co prawda brylantów nie ma, ale układ trwa nadal, bo Marek go potrzebuje. W agencji ubezpieczeniowej Marek i Zuza dowiadują się, że Donimirski podniósł sumę ubezpieczenia Komety i wskazał Annę jako beneficjenta.
 • Festiwal Dwa Brzegi-Panel TVN

 • Na Wspólnej 2

  Andrzej ma kłopoty z odnalezieniem się w domu. Basia podejrzewa, że Andrzej nie do końca wybaczył jej romans z Wiktorem. Grzegorz zaczyna pracę w barze na Wspólnej. Pod czujnym okiem ojca uczy się zawodu barmana. Filip organizuje romantyczny wieczór w swoim mieszkaniu. Ma nadzieje spędzić z Martą upojną noc… Maks informuje mamę, że zdał na uczelnie do Gdańska. Izabela błaga syna, żeby nie wyjeżdżał z Warszawy. Leszek próbuje przekonać Andrzeja, żeby podał mu numer telefonu do Gabrysi. Jednak Andrzej nie może mu pomóc …
 • Na Wspólnej 2

  Krystyna proponuje Leszkowi, żeby pomieszkał z Tomkiem przed ich wyjazdem. Leszek uważa to za doskonały pomysł… Izabela przyznaje się przed Maksem do swoich wychowawczych błędów. Ma nadzieję, że syn ją zrozumie i zapomni dawne nieporozumienia. Suzy zwierza się Marcie, że podoba się jej Grzegorz Zięba. Marta przekonuje koleżankę, że nie jest to odpowiedni chłopak dla niej. Włodek mówi Kindze, że widział Oskara w towarzystwie Malczewskiego.
 • Kobra: Oddział specjalny

  Wypadki drogowe, pożary i katastrofy - to tematy, którymi zajmuje się Samantha „Sam” Novak, nocna reporterka. Kiedy jej partner Bastian Feldmann ginie w zamachu, podejrzenie pada właśnie na nią. Ben zakochuje się w Sam. Mężczyzna zastanawia się, czy kobieta naprawdę zabiła z zimną krwią? Wkrótce trop, którym idą Ben i Semir, wiedzie ich do nowego, niewidzialnego świata nowoczesnego niewolnictwa... "Die Nachtreporterin".
 • Festiwal Dwa Brzegi-Okna

 • Singielka

  Elka obiecuje zadowolonemu Mikołajowi, że zastanowi się nad jego propozycją. Jego radość nie trwa jednak długo - musi o tym powiedzieć zazdrosnej Malenie. Ona z kolei zaczyna spiskować z Sylwią przeciwko Elce… Natalia przejmuje się problemami rodziców, jest przekonana, że mama radziła się już u adwokata w sprawie rozwodu! Sława wyprowadza córkę z błędu, ma zamiar walczyć o Olgierda! Po dotarciu do redakcji okazuje się, że Mikołaj tak jak Sława zechce znowu zawalczyć o miłość… Elki! Czy dostanie drugą szansę?
 • Singielka

  Elka wyprowadza Mikołaja z błędu i mówi mu, że nic do niego nie czuje. Mikołaj domyśla się, że Elka pisze o Tomaszu! Wystraszona Elka stara się zmylić jego trop, jej obiektem westchnień jest Wojtek, a na dowód umawia się z nim na wieczór. Zdenerwowana Dorota żąda od Andrzeja, żeby zarząd odwołał Mikołaja ze stanowiska naczelnego. Czy Andrzej ugnie się pod jej naciskiem? Podstępu dopuszcza się także Natalia, która z pomocą Staszka psuje samochód, żeby spotkać się z Arkiem…
 • Numerek z Dorotą

  Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.
 • Lekarze

  Copernicus ma problemy finasowe – firma remontowa domaga się zaległej wypłaty za wykonane prace. Daniel ma już dosyć ukrywania swojego romansu z Sylwią i zamierza przedstawić wybrankę mamie. Jivan zajmuje się pacjentką z ortoreksją, a Szymańska ratuje zdrowie dziewczynie z niedowładem ręki. Do szpitala zostaje też przywieziony ciężko ranny policjant. Alicja cały czas odrzuca Kellera. Ten zaczyna być wobec niej bardzo złośliwy. Beata wciąż nie jest w stanie zaakceptować Alicji jako siostry. Ważą się losy Leona – zdrowie może mu uratować tylko przeszczepienie. Beata decyduje się na zostanie dawcą, czemu Jasiński ostro się sprzeciwia. W tajemnicy przed Leonem również Alicja zgłasza się do badania kwalifikującego ją do zostania dawcą. Której z córek uda się uratować ojca?
 • Zaklinaczka duchów

  Melinda poświęca własne Święta z rodziną, by pomóc duchowi, który uważa się za Świętego Mikołaja. Nieszczęśnik zapomniał jednak, jakie jest prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia.
 • pytAnia

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Przerywnik kulturalny

  W programie Olivier Janiak w zabawny i ciekawy sposób rozmawia z ludźmi sceny, ekranu czy muzyki. „Przerywnik kulturalny” wypełniają przedstawione w ciekawej formie prywatne, szczere rozmowy dopełnione humorystycznymi elementami. Bohaterami będą przedstawiciele wszystkich pokoleń. A Olivier nie będzie stronił od nowych doświadczeń...
 • Poszukiwacze bursztynowej komnaty

  Bursztynowa komnata wiąże się z jedną z największych zagadek ery powojennej. Od czasu jej zniknięcia z zamku królewieckiego w 1945 roku, całe rzesze poszukiwaczy skarbów usiłowało ją odnaleźć, wszyscy jednak ponieśli klęskę. Legenda głosi, ze genialny fizyk Albert Einstein ukrył cenny obiekt przed nazistami w zamieszaniu ostatnich dni wojny. Sekret komnaty tkwi w bursztynie, którego moc mogłaby zniszczyć ludzkość, gdyby trafiła w nieodpowiednie ręce. Łowcy przygód, Eik (Kai Wiesinger), Katharina (Bettina Zimmermann) i Justus (Fabian Busch) wpadają na ślad tajemnicy i z pomocą prawnuczki Einsteina - Mili (Annika Blendl) usiłują nie dopuścić, aby skarb trafił do bezwzględnego magnata farmaceutycznego, który nie szczędzi środków dla jego zdobycia. Rozpoczyna się pełna przygód eskapada, wiodąca od największego pomnika Europy w Lipsku, przez Muzeum w Monachium, wydmy w Sankt Peter-Ording, aż do nazistowskich jaskiń w Alpach.
 • wieczór
 • Numerek z Dorotą

  Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.
 • Kryminalni 7

  „OBÓZ” Basi udaje się wydostać z zatopionego samochodu. Szukając pomocy, wychodzi na jezdnię. Na drodze napotyka jednak auto, które ścigała... Policjanci, gdy przybywają na miejsce zdarzenia, odnajdują w rzece zwłoki…
 • W sieci pająka

  Doktor Alex Cross (Morgan Freeman) jest jednym z najlepszych policyjnych specjalistów od tworzenia portretu psychologicznego przestępców. Cross jest również autorem poczytnych książek. Jeden z wielbicieli jego talentu, jednocześnie wyjątkowo inteligentny i wyrachowany przestępca postanowił, że Cross uwieczni go w swojej powieści. Ów porywacz, Gary Soneji (Michael Wincott), próbuje nawiązać kontakt ze swoim idolem. Zostaje zignorowany, wówczas podrzuca dowód popełnionego przez siebie przestępstwa do skrzynki na listy doktora Crossa. W tej sytuacji detektyw nie może już się wycofać i angażuje się w śledztwo. W prowadzeniu dochodzenia detektywowi pomaga agentka tajnych służb specjalnych, Jezzie Flannigan (Monica Potter). Ona również ma powód, aby walczyć o sprawiedliwość wszelkimi dostępnymi metodami. Kiedyś była świadkiem przemocy, której nie mogła zapobiec, od tamtej pory żyje w przekonaniu, że powinna spłacić swój dług wobec losu.
 • Ocean's Thirteen

  Bezwzględny właściciel kasyna Willy Bank (Al Pacino) nie miał pojęcia, w co się pakuje, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem (Elliott Gould), przyjacielem i mentorem Danny'ego Oceana, na skutek czego pogrążony w depresji Reuben w ciężkim stanie trafił do szpitala. Bank przeliczył się… i to bardzo. Wprawdzie unieszkodliwił jednego z członków Jedenastki Oceana, ale pozostali mają się całkiem dobrze i obrali sobie jeden cel: dobrać się Bankowi do skóry właśnie tej nocy, która miała być dla niego największym tryumfem - podczas otwarcia jego nowego kasyna, nie bez kozery nazwanego "Bank". Ich strategia jest dwojaka. Najpierw pogrążą go finansowo, udowadniając, że kasyno nie zawsze wygrywa. Ale to przecież tylko pieniądze. Nokautujący cios spadnie na osobisty powód do dumy i radości Banka: jego reputację jedynego właściciela hoteli, który otrzymał nagrodę Five Diamond Award, przyznawaną przez Royal Review Board, za każdy ze swoich hoteli. Plan jest skomplikowany, niebezpieczny i niemal niemożliwy do wykonania, ale gdy chodzi o członka ich ekipy, dla Jedenastki Oceana nie ma żadnych ograniczeń.
 • Festiwal Dwa Brzegi-Okna

 • Detektywi

  Kobieta z peronu drugiego, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Grupa narkomanów zaatakowała kobietę. Okazuje się, że to lekarka, która dwa lata wcześniej zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej były partner prosi detektywów, żeby sprawdzili, co się z nią działo przez ten czas. Udaje się ustalić, że kobieta przeprowadziła się do innego miasta, aby wyciągnąć syna z nałogu narkotykowego. Jednak dwa miesiące temu chłopak ponownie uciekł z domu...
 • Ukryta prawda

  Barbara to atrakcyjna i ekscentryczna właścicielka firmy spedycyjnej. Zarobki pozwalają jej na wygodne życie i spełnianie swoich kaprysów. Jednym z nich wydaje się być młody kochanek. Według przyjaciółki Barbary chłopak liczy wyłącznie na majątek sponsorki. Wszystko się zmienia, gdy Barbara doznaje wylewu i może poruszać się tylko na wózku. Dotychczasowa przyjaźń i miłość zostają wystawione na próbę. W życie Barbary wkracza dawno niewidziany syn, który chce wyciągnąć matkę z sideł pazernego kochanka.
 • Ukryta prawda

  Osiemnastoletnia Kasia od dziecka choruje na serce. Operacja przeszczepienia serca udaje się. W szpitalu Kasia zakochuje się w Mateuszu, przystojnym mechaniku samochodowym. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że intencje jej chłopaka nie są szczere. Zauważa, że kręcą się przy nim inne dziewczyny, a on sam zachowuje się podejrzanie. Kiedy trafia do warsztatu, w którym Michał kiedyś pracował, odkrywa prawdę. Czy tajemnica chłopaka przekreśli ich związek?
 • Ukryta prawda

  Mikołaj jest spokojnym facetem, pracownikiem bankrutującej hurtowni. Jego żona Marta natomiast jest ambitna, apodyktyczna i zarabia trzy razy więcej od niego. Ma pretensje do Mikołaja, o to że się nie rozwija i od kilku miesięcy nie przynosi swojej nędznej wypłaty do domu. Żeby zaimponować żonie mężczyzna zapisuje się na kurs prawa jazdy, gdzie poznaje interesującą instruktorkę. Niestety nie zdaje egzaminu, a Marta zaczyna upokarzać go przy znajomych. Czy ich małżeństwo przetrzyma kolejny kryzys?
 • Kocham. Enter

  "Zastępcza miłość". Kamila Niewierska jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Musi koniecznie zdobyć pieniądze, aby pomóc swojemu ojcu, który wpadł w długi. Zrozpaczona nie wie, co robić. Trafia na ogłoszenie o zastępczym macierzyństwie. Postanawia sama napisać własną ofertę. Do Kamili zgłaszają się Jacek i Urszula Żniwscy. Kamila zgłasza się być zastępczą matką dla ich dziecka. Sprawy komplikują się, kiedy Jacek odkrywa, że zakochał się w Kamili, ona sama zaś ma coraz większe opory czy powinna po urodzeniu oddać dziecko.
 • ID TVN Fabuła 2015

dalej
Zobacz program innych kanałów: