Aktualności

TVN FABUŁA ZAPRASZA NA FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ W KRAKOWIE
Andrzej Sołtysik 

Od 17 do 22 maja widzowie TVN Fabuła będą mogli oglądać specjalne relacje z 10. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. W studiu festiwalowym pojawią się najwybitniejsi twórcy i kompozytorzy muzyki filmowej.

Dziennikarze Andrzej Sołtysik, Magda Miśka Jackowska, Jadwiga Polus oraz Alicja Myśliwiec będą rozmawiać z gośćmi, którzy będą częścią tego wyjątkowego muzyczno-filmowego widowiska. Wśród nich pojawią się m.in.: Robert Piaskowski, Abel Korzeniowski, Klaus Doldinger, Giorgio Moroder Jan AP Kaczmarek,  Howard Shore. Program powstał we współpracy z RMF Classic.

Festiwal Muzyki Filmowej to jedna z najważniejszych imprez tego typu na świecie. Co roku do Krakowa ściąga szereg najważniejszych kompozytorów i twórców muzyki filmowej.  Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in.: Abel Korzeniowski - autor muzyki do filmu „Zwierzęta nocy”, Giorgio Moroder twórca muzyki disco oraz pionier muzyki elektronicznej, Jeff Russo, który zaprezentuje muzykę z kultowego serialu „Fargo” czy Sean Callery twórca muzyki do takich seriali jak „Homeland”, „24” , „Kości”.

„Festiwal Muzyki Filmowej – studio festiwalowe” emisja w TVN Fabuła od środy do poniedziałku.

 

Abel
Abel


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Avengers
Następny artykuł:

Avengers

tvnpix