Aktualności

Trzy części "Transformers" w TVN FABUŁA!
Transformers 

Zapraszamy Was na maraton "Transformers" w TVN FABUŁA!

18.03 Transformers: Zemsta Upadłych

19.03 Transformers III

20.03 Transformers: Wiek zagłady

 

Transformers: Zemsta Upadłych

TVN Fabuła, sobota, 18.03.2017, 21:00

Druga część przeboju Michaela Baya opowiadająca o międzygalaktycznej wojnie zmieniających kształty robotów. Wbija w fotel.

Po zwycięskiej bitwie z Deceptikonami zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im Autoboty wspólnie pilnują porządku. Sam Witwicky (Shia LeBouf), mimo wielkiego wkładu w ocalenie Ziemi, wciąż pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college'u. Spokój jednak nie trwa długo. Złe Deceptikony przywracają do życia swojego przywódcę - Megatrona, i szykują kolejne, jeszcze potężniejsze uderzenie na Ziemię. Tymczasem Sam wpada na trop tajemnicy związanej z pochodzeniem pierwszych Transformersów. Film był jednym z największych światowych przebojów 2009 roku zarabiając ponad 845 milionów dolarów.

 

Transformers III

TVN Fabuła, niedziela, 19.03.2017, 21:00

Trzecia część zapierającej dech w piersiach serii o wojnie między dwiema frakcjami robotów.

Sam Witwicky (Schia LeBouf) z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime'a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady.

 

Transformers: Wiek zagłady

TVN Fabuła, poniedziałek, 20.03.2017, 21:00

Ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Tylko Optimus Prime i Autoboty mogą uratować świat. Lecz teraz, gdy rząd zwrócił się przeciw nim, potrzebują nowych sprzymierzeńców, wśród których są wynalazca Cade Yeager (Mark Wahlberg) i nieustraszone Dinoboty!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak ukraść księżyc
Następny artykuł:

Jak ukraść księżyc

tvnpix