Aktualności

„Paszporty Polityki” w „Fabuluuz”
Olivier Janiak 

W specjalnym odcinku programu „Fabuluuz”, Olivier Janiak spotka się z bohaterami tegorocznej edycji „Paszportów Polityki”.  Będą to rozmowy z wyjątkowymi ludźmi o niebanalnych poglądach, o kulturze i jej miejscu we współczesnym świecie. Premiera, w poniedziałek, 9 stycznia o godz. 20:30

Oliver tym razem będzie miał okazję zanurzyć się w świat twórców, których tygodnik „Polityka” nominował do nagrody  „Paszportów”.  Jak budują zaufanie z odbiorcami, czym dla nich są otrzymywane wyróżnienia, jak sami patrzą na swoją dokonania.  Odwiedzi także redakcję tygodnika „Polityka”, by porozmawiać o tym, czym dzisiaj, są nagrody „Polityki” i jakie kryteria decydują o nominacjach.

Gośćmi Oliviera będą:

Piotr Iwanicki, „Supehot team”, nominowany w kategorii „kultura cyfrowa”, Michał Janiszewski, „studio Plastic”, nominowany w kategorii „kultura cyfrowa”, Tomasz Wasilewski, nominowany w kategorii „film” , Alicja Bielawska, artystka, nominowana w kategorii „sztuki wizualne” oraz Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika „Polityka” i Bartek Chaciński szef działu kultury tygodnika „Polityka”.

„Paszporty Polityki” to nagrody kulturalne przyznawane przez tygodnik "Polityka" od ponad 20 lat. Otrzymują je polscy artyści, którzy przyczyniają się do przekraczania granic w sztuce. Uroczysta gala odbędzie się 10 stycznia 2017 roku w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

 

„Fabuluuz”, premiera w poniedziałek 9 stycznia, o godz. 20:30, w TVN Fabuła

Transmisję z „Paszportów Polityki” będzie można oglądać w stacji TVN, we wtorek, 10 stycznia, o godz. 20:15

 

 

Zobacz też HITY tygodnia w TVN FABUŁA:

Pompeje
Pompeje
Żołnierz przyszłości
Żołnierz przyszłości

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Iron Man 2
Następny artykuł:

Iron Man 2

tvnpix